Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zprávičky v roce 2018

26. 12. 2017

 

 


Zděná Zprávičky k 11.5.2018

Dobrý den, Ahoj Všem
po delší odmlce, něco málo k dění ve Zděné.
 rekonstrukce
-po zimě se pokračovalo vyzděním stavebních otvorů pro okna, kde se využili původní klenby. Již tři týdny se Těšíme z nově osazených oken. Něco málo technických parametrů. Jedná se o dřevěná euro-okna tl.68mm s rustikálním prvky, horní oblouk je fix, či-li pevná část. Výrobce Zima-Hotomice, cena 200 tis. za 10ks. Na špalety opravdu nebylo. Více fota níže.
-dále budeme pokračovat čtyřmi arkýří a stavebními úpravami v přední časti horního patra, či-li Leonardova apartmánu :-) a sousedícího.

DEN OTEVŘENÝCH OKEN 15.5.od 16hod
Zmíněná okna je vnímáme, jako velmi dobrou šanci otevřít Zděnou veřejnosti, proto bychom rádi členy spolku, skalní příznivce, či opozici pozvali na v nadpisu zmíněný Den otevřených oken (pozvánka níže). Akce se koná netradičně v úterý, nebot v brzkém odpoledni ve Zděné proběhne ukončení školního Projektu kreativita (žáci oboru truhlář a instalatér v průběhu školního roku navrhli a vyrobili trubkový nábytek-doplňky pro budoucí interiér recepce, jenž bude k vidění). Či-li po skončení školní akce navážeme veřejností. Více infa na místě.
 
Brigáda
14.5.od 16 hod bude třeba uklidit a na aranžovat Zděnou, donést lavice z obce, víceméně to hlavní se udělá přes víkend, v pondělí budeme dolaďovat. Prosím, kdo může, potvrďte mi účast.
Za Spolek Zděná 2012           A.Krajdl (starosta spolku)